Przylądek Nadziei we Wrocławiu

Współpraca z Przylądkiem Nadziei we Wrocławiu

Fundacja Plon Serca z dumą ogłasza swoją współpracę z Przylądkiem Nadziei we Wrocławiu, wspierając ich liczne akcje charytatywne skierowane do dzieci. Ta współpraca to nie tylko partnerstwo, ale przede wszystkim misja, której celem jest niesienie radości i nadziei najmłodszym w trudnych chwilach ich życia.

Prezent na Święta

W okresie świątecznym organizujemy zbiórkę prezentów, które następnie są przekazywane dzieciom z Przylądka Nadziei. Każdy prezent jest starannie zapakowany i opatrzony ciepłymi życzeniami, aby każde dziecko poczuło magię świąt, nawet będąc z dala od domu. W tej akcji uczestniczą nie tylko indywidualni darczyńcy, ale również firmy i instytucje, które chcą wnieść trochę świątecznej radości do życia dzieci.

Na Mikołaja

Święty Mikołaj odwiedza dzieci w Przylądku Nadziei również dzięki współpracy z Fundacją Plon Serca. Co roku organizujemy wyjątkowe spotkania z Mikołajem, który przynosi prezenty i spędza czas z najmłodszymi pacjentami. Dzieci mają okazję podzielić się swoimi marzeniami, zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem i otrzymać upragnione podarunki. To niezwykłe chwile, które na długo pozostają w pamięci zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Podaruj Misia

Jedną z kluczowych inicjatyw, w której Fundacja Plon Serca aktywnie uczestniczy, jest akcja „Podaruj Misia”. W ramach tego programu zbieramy nowe pluszowe misie, które następnie trafiają do dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych Przylądka Nadziei. Pluszowy miś to nie tylko zabawka – to symbol wsparcia, ciepła i otuchy, który przynosi uśmiech na twarzach najmłodszych pacjentów. Wszyscy darczyńcy mają okazję przekazać swoje misie osobiście lub za pośrednictwem fundacji, przyczyniając się do tworzenia tych magicznych momentów. 

Scroll to Top