Udział w charytatywnych biegach Mikołaja we Wrocławiu

Udział w charytatywnych biegach Mikołaja we Wrocławiu

Fundacja Plon Serca z radością bierze udział w corocznym Biegu Mikołaja, charytatywnym biegu organizowanym we Wrocławiu na rzecz niepełnosprawnych dzieci.

Nasi pracownicy, wolontariusze i sympatycy tworzyli drużynę, by wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Bieg Mikołaja to nie tylko sportowa rywalizacja, ale przede wszystkim okazja do wspólnego działania na rzecz szczytnego celu.

Bieg Mikołaja ma na celu zbieranie funduszy na wsparcie niepełnosprawnych dzieci, które potrzebują specjalistycznej opieki, terapii oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Nasza fundacja, biorąc udział w tym wydarzeniu, przyczynia się do realizacji tych celów, niosąc pomoc najmłodszym.

Udział w Biegu Mikołaja to także okazja do promocji działalności charytatywnej i integracji społeczności wokół wspólnego celu. Fundacja Plon Serca angażuje się w organizację dodatkowych zbiórek funduszy, promocję wydarzenia oraz wspiera działania logistyczne, aby bieg mógł odbyć się z jak największym sukcesem.
Bieg Mikołaja to dzień pełen radości, uśmiechów i pozytywnej energii. Wszyscy uczestnicy, niezależnie od wieku, bawią się i rywalizują w świątecznej atmosferze, a jednocześnie wspierają niepełnosprawne dzieci. Nasze zaangażowanie w ten bieg jest wyrazem solidarności i wsparcia dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Ponadto dwa razy z rzędu drużyna zdobyła zloty medal dla najlepszej drużyny Zawodów! 

Scroll to Top