O nas

Powstanie Fundacji Plon Serca zostało zainspirowane wydarzeniami, które od ostatnich lat mocno dotknęły Pracowników i Przyjaciół firmy Osadkowski-Cebulski sp. z o.o.

Dostrzegając i odpowiadając  na otaczające nas potrzeby pomocy a w ostatnim czasie jeszcze bliższe naszym sercom, chcieliśmy sformalizować i jeszcze mocniej rozwinąć tę aktywność.

Jednym z celów działalności i misji Spółki Osadkowski-Cebulski sp. z o.o. jest  POMAGANIE.  Czynimy to na wielu polach od lat.

Informujmy, że z inicjatywy właścicieli Spółki i naszych Pracowników powołaliśmy w Naszej Firmie  – Fundację charytatywną Plon Serca.

Dzięki niej będziemy mieć możliwość pomocy materialnej (i nie tylko) Osobom potrzebującym, zwłaszcza tym, których spotkała poważna choroba i związane z nią leczenie, rehabilitacje, terapie czy różne formy pomocy.

W najbliższym czasie, rozpoczniemy w szerszym zakresie  akcje charytatywne oraz różnego rodzaju działania na rzecz Fundacji i osób które w pierwszej kolejności chcemy objąć opieką.

 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej..

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij