Nasi podopieczni – Olo

BO CHODZI O TO, ŻEBY CHODZIĆ! 

Przedstawiamy Wam naszego Podopiecznego.

Oleg urodził się z zespołem wad genetycznych. Tego nie można wyleczyć ale można to oszukać 😀
Przez 4 lata Olo nie mówił, nie chodził, nie sygnalizował żadnych potrzeb. Rok 2018 zleciał rodzinie Ola w olbrzymim pośpiechu. To był rok ciężkiej pracy Olunia ale także jego olbrzymich postępów. Zaczął samodzielnie wstawać, pojawiło się magiczne słowo: MNIAM 😊, wykazuje większe zainteresowanie otaczającym go światem, pokochał górskie wyprawy czy jazdę rowerami. Wyobraźcie sobie jakie postępy go czekają, jak zacznie chodzić i spojrzy na świat z innej zupełnie perspektywy.
Dzisiaj Oleg jest dosłownie o KROK PRZED SAMODZIELNYM CHODZENIEM. Dlatego właśnie teraz jest najlepszy czas, żeby się spiąć i jeszcze intensywniej dążyć do celu.TO JEST MOŻLIWE, to się musi udać, tylko nie można odpuszczać. Bo chodzi o to, żeby Oleg chodził, a jak już zacznie to nic go nie zatrzyma 😀

BO CHODZI O TO, ŻEBY CHODZIĆ!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej..

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij