Nasi podopieczni – Lenka

Często obserwując choroby nowo narodzonych dzieci nie zdajemy sobie sprawy, że mogę pojawić się w naszym najbliższym otoczeniu. Tymczasem choroba może przyjść w każdej chwili, w momencie narodzin albo już w okresie prenatalnym. Może przydarzyć się każdemu z nas i w każdym momencie. Nieuleczalna choroba dziecka to nie jest coś, na co można się przygotować i przejść nad tym do porządku dziennego. Sztuka polega na tym, żeby nie myśleć o przyszłości.

Lenka urodziła się z wadą genetyczną, małogłowiem, wadą OUN, dziecięcym porażeniem mózgowym, niedorozwojem półkuli prawej.

Dla kochających rodziców Lenki najważniejszy jest uśmiech i szczęście córki a rehabilitacja oraz nieustanne leczenie jest wymagane na porządku dziennym.

Medycyna nowoczesna uzyskuje coraz to bardziej zaawansowane możliwości leczenia i tylko dzięki niej możemy mieć nadzieje na pomoc w rozwoju i dorastaniu małej Lenki.

Pragniemy wspólnie obserwować postępy w rozwoju i dać możliwości leczenia dziewczynce. Wasze wsparcie jest nieocenione!

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej..

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Zamknij